Detailing wnętrza Warszawa

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Co to jest detailing wewnętrzny?

Wnętrze pojazdu to miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu korzystając z naszego samochodu. Stojąc w korku zwracamy uwagę na wiele elementów wewnątrz jak i ich kondycję.

Często zapominamy że czyste wnętrze to nie tylko kwestia estetyki ale przede wszystkim ważny aspekt ochrony naszego zdrowia.

Kupując samochód używany nabywamy również oleje, tłuszcze oraz bakterie wcześniejszych właścicieli na kierownicy, fotelach itd.

Dlatego bardzo ważne jest aby po zakupie używanego samochodu wykonać dokładne, szczegółowe (detailingowe) czyszczenie wnętrza.

Przed wizytą

Po wizycie

Detailing wnętrza – sposób na odświeżenie wnętrza używanego samochodu

Codzienne użytkowanie, kurz i zabrudzenia mogą znacznie wpłynąć na wygląd oraz komfort wnętrza pojazdu. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na odświeżenie i przywrócenie blasku samochodowi – detailing wnętrza, którzy wykonujemy w PD Customs Detailing w Warszawie. To nic innego jak precyzyjne czyszczenie wnętrza samochodu, pielęgnacja i renowacja skóry lub każdego innego elementu. Detailing tylko przywraca estetykę, ale również poprawia komfort jazdy oraz wartość auta.

Dlaczego warto zdecydować się na detailing wnętrza?

Czyste, pachnące, zadbane i pozbawione chorobotwórczych bakterii wnętrze samochodu bez wątpienia wpływa na ogólną przyjemność z jazdy oraz zdrowie kierowcy i pasażerów. Kiedy wchodzisz do środka swojego wymarzonego auta, widzisz wypolerowane wnętrze i czujesz świeży zapach, od razu czujesz się lepiej! W PD Customs Detailing nie tylko przeprowadzamy dokładne czyszczenie podstawowych części wnętrza samochodu, czyli deski rozdzielczej, drzwi czy innych elementów z tworzywa sztucznego, ale dbamy również o tapicerkę. Często to właśnie siedzenia i materace są narażone na największe zużycie i brud. Profesjonalne czyszczenie tapicerki usuwa nie tylko widoczne plamy, ale również głębokie zabrudzenia, roztocza i nieprzyjemne zapachy. Po takiej pielęgnacji wnętrze nabiera świeżości i czystości, a siedzenia odzyskują swoje pierwotne piękno. W razie konieczności przeprowadzamy też zabiegi renowacji skóry.

Nie zapominamy też o myciu szyb od wewnątrz, czyszczeniu schowków, praniu wykładziny podłogowej, foteli czy dywaników. Dzięki naszej pracy, sprawdzonym metodom oraz stosowaniu odpowiednich preparatów myjących i odżywek znikają wszelkie zacieki, zabrudzenia i osady. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat detailingu wnętrza samochodów? Skontaktuj się z nami!

Cennik detailingu wewnętrznego

Gabaryty* / Cena netto
Usługa A B C D
Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej od 400 zł
Zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką ceramiczną 300 zł
Pranie tapicerki:
Wykładzina podłogi 150 zł
Komplet dywaników 50 zł
Komplet foteli 200zł (max 5-osobowe)
Bagażnik 80 zł
Podsufitka 150 zł
Pakiet wnętrze 300 zł 350 zł 400 zł 500 zł

  • szczegółowe odkurzanie wnętrza, gruntowne czyszczenie elementów
  • plastikowych we wnętrzu pojazdu specjalistycznym preparatem
  • aplikacja specjalnej odżywki na elementy plastikowe, dokładne
  • mycie szyb od wewnątrz, czyszczenie skórzanej kierownicy/dźwigni
  • zmiany biegów/mieszków ochronnych wraz z aplikacja odżywki
  • sprzątanie schowków we wnętrzu pojazdu

*Ceny netto

*Gabaryty samochodu:

A: małe samochody miejskie, nieduże roadstery i cabrio z miękkim dachem (np Toyota Yaris, VW Up!, Mazda MX-5, Smart)

B: samochody klasy kompakt i małe samochody sportowe (VW Golf, Mazda 3, Porsche 911)

C: samochody klasy wyższej, kombi, crossover (VW Passat, Mazda 6 i CX-5, Porsche Macan, BMW serii 3 i 5)

D: Duże auta terenowe, VAN, SUV, minibus (Mercedes GLS, S,V, G, BMW 7,Toyota Land Cruiser)

detailing Wewnętrzny - REALIZACJE