Zmiana koloru auta Warszawa

Zadzwoń i dowiedz się więcej

NA czym polega wrapping?

Najszybszy sposób na bezpieczną zmianę koloru auta bez ingerencji w lakier to oklejenie folią wylewaną.

Przed wrappingiem

Po wrappingu

Zmiana koloru auta — Warszawa

Kolor jest jednym z pierwszych elementów, które można zauważyć podczas przyglądania się pojazdom stojącym na parkingu czy jadącym po drodze. To także istotny szczegół dla wszystkich fanów tuningu oraz autodetailingu, którym zależy na dostosowaniu samochodu do własnego gustu. W PD Customs oferujemy zmianę standardowego koloru auta poprzez nienaruszający lakieru wrapping za pomocą folii wylewanej. Nasz warsztat znajduje się niedaleko Warszawy — w miejscowości Babice Nowe.

Zmiana koloru auta: folia wylewana

Folia wylewana to bardzo dobry materiał do oklejania samochodów. Doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych, gdyż charakteryzuje się wysoką odpornością na niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV czy różne opady atmosferyczne. Ta wytrzymała folia jest jednocześnie elastyczna, dzięki czemu może być aplikowana nie tylko na proste powierzchnie, ale też przetłoczenia oraz krawędzie auta. Da się ją wykorzystać do zmiany koloru całego pojazdu, jak również tylko niektórych części (np. dachu). W naszej ofercie — poza standardowymi odcieniami z wykończeniem matowym, satynowym lub na błysk — mamy kameleony, chromy, a także folie strukturalne dające oryginalne efekty wizualne.

Zmiana koloru auta dla Klientów z Warszawy oraz okolic

W PD Customs zajmujemy się samochodami Klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy bezpieczną zmianę koloru auta za pomocą folii wylewanej oraz inne profesjonalne usługi w zakresie autodetailingu, a także tuningu pojazdów (np. dechroming). Nasz zespół składa się z młodych, lecz doświadczonych specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wychodząc z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy w pełni wyposażony warsztat i studio detailingu. Podczas wykonywania zadania stawiamy przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie Klientów. Zachęcamy do wybrania naszych usług!

Cennik wrappingu - zmiany koloru auta

Usługa Cena netto
**Kolory z wykończeniem mat/satyna/błysk Od 6500 zł
**Folie strukturalne oraz kameleony Od 9000 zł
***Folie typu chrom Od 18000 zł
Oklejenie dachu 800 zł
Oklejenie maski 800 zł
Dechroming Od 1000 zł

* Samochód typu sedan / kombi.

** W przypadku wyklejania wnęk, cena liczona jest podwójnie.

*** Folia Chrom – nie wyklejamy wnęk.

Wrapping - REALIZACJE

Wrapping - film z realizacji